لطفا از این صفحه خارج نشوید و همین حالا فایل را دانلود کنید!

ازخرید شما متشکریم!

متاسفیم، ولی مشکلی در گرفتن اطلاعات پرداخت پیش آمده است.

اگر ایمیل خود را درست وارد کرده باشید، لینک های دانلود به ایمیل شما نیز فرستاده شد. توجه کنید که حتما پوشه ی Spam یا اسپم ایمیل خود را نیز چک کنید.

خطاهای احتمالی دانلود و نصب برنامه:

۱-این فایل ممکن است به دستگاه شما آسیب برساند:

این هشدار در هنگام دانلود برنامه در مرورگر کروم دیده میشود.

شما هر برنامه ی دیگری هم بخواهید با مرورگر دانلود کنید چنین پیغامی می دهد و جای نگرانی نیست و گزینه تائید را بزنید.

این برنامه در مارکت های معتبر گوگل پلی و کافه بازار منتشر شده است و این مارکت ها برنامه را قبل از انتشار ویروس یابی می کنند.

۲-خطای نامشخص مرحله بندی برنامه…  :

اگر در هنگام نصب برنامه با خاموش و غیرفعال بودن دکمه نصب و خطای نامشخص مرحله بندی برنامه… به انگلیسی Unknown Staging app… مواجه شدید، در همان صفحه فقط باید تا چند دقیقه صبر کنید صبور باشید تا به صورت اتوماتیک به گزینه نصب برود و لازم نیست هیچ کار خاص دیگری انجام دهید.

۳-خطای برنامه نصب نشد! app not installed:

برای نصب برنامه باید به اندازه کافی که در توضیحات برنامه ذکر شد حافظه داخلی آزاد داشته باشید. دوباره تاکید میکنم به هیچ وجه الان از صفحه خارج نشوید بعد از دانلود اگر برنامه نصب نشد حافظه را خالی کنید سپس به پوشه دانلود های گوشی بروید و از آنجا برنامه را نصب کنید.

۴-خطای مشکل در تجزیه بسته وجود دارد parse error:

اگر هنگام نصب با خطای مشکل در تجزیه بسته به انگلیسی there is a problem parsing the package مواجه شدید یا یا فایل ناقص دانلود شده است یا حافظه داخلی به اندازه کافی ندارید.

برای اینکه دانلود در وسط کار قطع نشود میتوانید از لینک تلگرام دانلود کنید یا یک دانلود منیجر نصب کنید سپس در لینک برنامه کلیک کنید و آنگاه دانلود منیجر را برای دانلود کردن انتخاب کنید.